Модельный ряд Toyota

Отзыв о Toyota Highlander 2019 года

Автомобиль: Toyota Highlander 2019 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 6000 км, двигатель - 3.5 бензин
Автор: Юрий (Украина, Киев)   24.11.2019
Расход в городе: 14.6 л/100км, по трассе: 10.0 л/100км, средний: 14.0 л/100км

Доброго дня. Відгук перший сильно не критикуйте.

Вибирав нове авто за критеріями: 1. Надійність 2. Практичнисть 3. Сімейне авто для подорожей.

Поспілкувавшись з знайомими і мавши який-неякий досвід прийшов висновку , що ціна-якість це тойота або лексум (це моя особиста думка).

Лексус трішки не моє, тому тойота) . Спочатку розглядав кемрі: але звіси бампера такі, що я зрозумів в першу д зиму ім буде дууууже тяжко, рав4: в наявності лише 2.0, а 2.5 гібрид чекати вічність... прадо: рама не для міста та траси... Отже хайлендер.

З вибором комплектаціі довго не мучився (вона одна), по наявності був лише черний з чорним салоном і білий з чорним. Спочатку хотів білий з коричневим салоном, але не цього разу... Чорний салон в білому кузові не довподоби.

От нарешті я на своєму коні, 6000тис за перший місяць, ще не привід робити висновки, але перше враження розкажу:

Динаміка: не вірте, що 249кс неіде, тиги вистачає на 100%.

Комфорт: я не сильно вередливий) мені так в самий раз, без «излишеств», але необхідне є все.

Якість оздоблення: еко шкіра ( шкірзам) на підлокітнику занадто вже тоненький, не здається вічним це точно. Кожа на сидіннях - наче й шкіра, наче й непогано... але щоб сказати ідеально, то ні - як звичайне офісне крісло) . Але кількість регулювань водійського сидіння мене задовольнило на всі 100%.

Про надійність ще зарано.

Що хотів би сказати тим хто поидивдяється до хайлендера: це не позашляховик, це сімейний універсал з непоганим кліренсом і комфортною підвіскою.

Плюсы автомобиля: Підвіска реально здивувала, по керованості не поступається седанам чи універсалам.

Минусы автомобиля: Лако-фарбове покриття, але тойота ним ніколи не славилась(

Совет покупателю: Хто шукає сімейне авто - це те що треба. Хто шукає позашлявик для «говнеця)» - проходьте далі)

Тест-драйв Toyota Highlander: Игры горцев. Toyota Highlander
Игры горцев. Toyota Highlander

Третье поколение Toyota Highlander получило подключаемый полный привод, шестиступенчатый «автомат» и обзавелось внушительным количеством технологических обновлений. Модель отошла от прежней платформы Toyota Camry и породнилась с Lexus RX.

Продажа б/у Toyota

Toyota Sienna 2022 Toyota Sienna 46.900$ 2022 60.000 км